Доказателство за футболен отбор: Burning Garang Koala излита преди Световното първенство със скоба | Австралия

вратари

Мат Райън, Копенхаген: Той се премести в Дания в търсене на повече игрово време, но загуби битката за фланелката с номер 1 от Камел Грабара след завръщането на последния от контузия и стартира само в един мач миналия месец. Наскоро той беше отменен за мач поради “проблеми с коляното”, но треньорът на Socceroos Арнолд е уверен в неговата годност.

Андрю Редмейн, ФК СидниГрей Уигъл започна всеки мач за Харбърсайдърс този сезон и изглеждаше солидно в поражението в дербито на Сидни през уикенда, докато не бяха победени 20 минути преди края.

Дани Вукович, Сентрал Коуст Маринърс: Той се отправя към Катар, след като е допуснал три гола в последния си мач преди началото на турнира, включително вой на откриващия мач на Макартър и победа на Джед Дрю в добавеното време за Булс.

Защитниците

Кий Ролс, ХартсТой веднага беше назначен като титуляр след преминаването си в шотландската страна, само за да има счупен крак на 28 август. световна купа в опасност. Той влезе от пейката миналата седмица и изглеждаше без контузия, въпреки че плавният му преход във футбола беше помрачен от червен картон при равенството с Ливингстън през уикенда.

Милош Дегенек, Columbus CrewДегенек: Един от най-опитните титли в австралийския национален отбор и неизвестен със своята гъвкавост, Дегенек се премести в Кълъмбъс в Мейджър Лийг Сокър този сезон и в крайна сметка игра над 2000 минути като централен защитник. Американската лига се разпадна преди месец, но той казва, че е в “върхова форма”.

Хари Сутар, Стоук Сити: Той скъса ACL, докато играеше за националния отбор на Саудитска Арабия в квалификационен мач за Световното първенство срещу Саудитска Арабия миналия ноември, но напредна до точката, в която Арнолд се чувства комфортно с избора си. Той започна рехабилитацията си с отбора на Стоук до 23 години и се завърна в старшия футбол срещу Лутън Таун миналата седмица.

Томас Денг, Албирекс Ниигата: След труден период с контузия, универсалният Денг намери форма и кондиция в края на сезона J2, за да спечели повишение в Албирекс Ниигата – последният им мач се изигра на 23 октомври.

Били Райт, Съндърланд: След като рядко започваше в началото на сезона в Съндърланд, Райт намери минути в точния момент, започвайки последните четири мача в лигата и дори носейки капитанската лента срещу Кардиф.

Азиз Бехеш, Дънди Юнайтед: Той се премести в Tannadice Park от Турция извън сезона и вижда постоянни минути като ляв бек и ляво крило. Но Tangerine е последен в шотландската Висша лига с голова разлика от -14.

Джоел Кинг, Одензе БК: След обещаващо начало на живота си в Дания след преминаването му през януарския трансферен прозорец, Кинг изпадна в немилост в Одензе БК и не е започвал мач от лигата от август. Той беше неизползван резерва в мача през уикенда срещу Хорсенс.

Натаниел Аткинсън, СърцаКонтузен глезен изложи на опасност надеждите на десния бек за Световното първенство, но той се върна в игра с гол в Лига Европа и вече е готов да стане първият тасманийски играч, играл на Световно първенство. Беше неизползван заместител през уикенда.

Фран Карачич, БрешаТой се бореше с контузии през сезона, но когато беше във форма, беше редовен титуляр за Бреша в Серия B. Той започна като десен бек в последните равенства на клуба си с Дженоа и Асколи, но пропусна в състава за турнето за мача срещу Тернана през уикенда.

Полузащитници:

Киану Бакъс, Сейнт Мирън: Друг член на отбора, избран след преместването му в Шотландия, Бакъс изигра 94% от наличните минути в Пейсли този сезон, преди да влезе като резерва в съботния мач с Рейнджърс.

Джаксън Ървайн, Сейнт Паули: Гледайки минутите и в страхотна форма на клубно ниво, Ървайн играе седмица след седмица в халфовата линия за германския втородивизионен Санкт Паули. Тя също е капитан на Die Kiezkicker този сезон.

Ками Девлин, Сърца: Подобният на териер Девлин влезе в разгара си с Хартс този сезон и започна в лигата, купата и континенталните състезания този сезон, последно в равенството през уикенда с Ливингстън, което включваше червения картон на съотборника му Роули.

Райли Макгари, Мидълзбро: Той заминава за Катар с още един висококачествен гол на свое име, след като вкара Джамал за Боро срещу Норич Сити в неделя. Той е играл над 1000 минути през този сезон като халф, нападател и последно като ляво крило.

If you haven’t seen it yet 🔝🗑️🚀@McgreeRiley added another sublime goal to his collection ⚽️🗂️

pic.twitter.com/G68q0p8YVB

— Socceroos (@Socceroos) November 13, 2022

Агдин Хростич, Hellas Verona: Най-добрият играч на Soccerros се завърна на резервната скамейка през уикенда, след като 26-годишният играч доста изплаши Арнолд, когато получи контузия в глезена, докато играеше срещу Милан. Той не излезе на терена при поражението на Верона от Специя, но Арнолд беше уверен във физическата си форма преди първия мач срещу Франция.

Арън Муй, Селтик: След като избяга от договора си с Шанхай Порт и ожесточеното блокиране на Covid в Китай, Муй подписа с Анж Постекоглу и Селтик този сезон, като видя постоянни минути от пейката със заекващи стартове, въпреки че не участва в неделя.

нападатели

Мартин Бойл, Хибърниън: Друг член на отбора, който беше в надпревара с времето, за да се възстанови от контузия, Пюел беше в солидна форма за Хибърниън този сезон само за Световната купа, която беше поставена под въпрос поради контузията, която получи срещу Сейнт Мирън на 29 октомври. Той не е играл оттогава и вероятно ще бъде наранен в Катар, но все още е в състояние да се появи.

Garang Koala, Central Coast MarinersВкарвайки със стил, той вкара два пъти при поражението на Маринърс от Макартър – един от дузпа, а другият – ужасно завършване от тесен ъгъл, след като изпусна центриране с отличен контрол. Тя все още не е започнала нито един мач в професионалната лига, но е реална заплаха като въздействащ играч от пейката.

𝐖𝐀𝐓𝐂𝐇 𝐎𝐔𝐓 𝐖𝐎𝐑𝐋𝐃 𝐆𝐀𝐑𝐀𝐍𝐆 𝐊𝐔𝐎𝐋 𝐈𝐒 𝐂𝐎𝐌𝐈𝐍𝐆 💥

The 10-man @CCMariners are back on level terms after Kuol rockets one past Nicholas Suman 🚀

This kid is incredible!

Catch all the action LIVE on @ParamountPlusAU 📺

— Isuzu UTE A-League (@aleaguemen) November 13, 2022

Джейсън Къмингс, Сентръл Коуст МаринърсЕдин от най-горещите играчи на ALM този сезон, Къмингс отбеляза гол и три асистенции в пет мача този сезон за Моряците, както и редица отменени голове.

Мат Лийки, Мелбърн ЛийкиТой беше един от играчите в стабилния старт за защитниците на ALM в тази кампания на ALM, играейки на крилото и като 10 в непобеденото начало на сезона на своя отбор. Той бе обявен за играч на седмицата при победата през уикенда над Нюкасъл Юнайтед.

Мич Дюк, Фазан ОкаямаТой изигра 70% от наличните минути за мачове във втора дивизия на Япония този сезон, като отбеляза осем гола и направи три асистенции в 37 мача. Сезонът му завърши на 30 октомври с поражение с 3-0 срещу Монтедио Ямагата в квалификационния кръг на J1 League.

Ауер Мейбъл, Кадис CF: След няколко ранни старта той беше силно изтласкан в периферията на Ла Лига Кадис, но той започна неделния мач за Купата на Краля срещу Реал Унион, като игра 77 минути, преди да се оттегли.

Крейг Гудуин, Аделаида Юнайтед: След като се възстанови от контузия на таза по време на извън сезона, Гудуин намери форма и фитнес точно навреме за Аделаида. Той отбеляза гол от дузпа и направи асистенция при победата с 3:0 над Мелбърн Виктори в петък.

Джими Макларън, Мелбърн Сити: Той продължава да бележи голове, голове и още голове за Мелбърн. Той вкара победния гол в началото на победата на Сити над Нюкасъл и продължава поредицата си от голове във всеки мач досега през сезона.