Класиране на All Blacks: Крилото Марк Телеа прави зашеметяващ дебют срещу Шотландия

Анализ: Справедливо е да се каже, че двата опита на Марк Телеа за дебют щяха да съвпаднат със загуба, ако Шотландия имаше още няколко шанса.

Но една вечер Телеа се гмурна за пет минути, за да играе, за да даде на All Blacks място за дишане, Новозеландците постигнаха победа с 31-23 в Единбург Понеделник сутрин (NZT).

Телеа беше отличен при дебюта, вкарвайки половината от четирите опита на All Blacks в Murrayfield, като играчите Dalton Papali’i и Ardie Savea също се справиха добре.

Други обаче не бяха толкова бързи. Ето как се класираха All Blacks в предпоследния си тест за годината.

Джорди Барет: Той рипна четири-от-четири на ти, включително сложна конверсия, за да постави играта извън обсега. Също така откриване на центрирания удар за опита на Телеа през първото полувреме. Не всичко обаче беше наред. Той изкашля топка, която доведе до резултата и пропусна три пъти. Той може да се върне с фланелката с номер 12 следващата седмица. 7

Големият етикет: Той вкара два опита по време на страхотен дебют, включително решаващия удар в последните минути, за да даде блок на All Blacks. Тилеа, който показа своите способности и крачка с първото си докосване за вечерта, пробяга 76 метра в 10 задържания, нокаутира петима защитници и направи три чисти пробива. 8.5

Крилото на Ол Блекс Марк Телеа отбеляза два гола в дебюта си срещу Шотландия.

Скот Хебел / AP

Антон Ленерт Браун: Той получи жълт картон, след като допусна дузпа в 11-ата минута, когато насочи към вратата Стюарт Хог. Той пропусна още една дузпа (засада), но се върна и завърши добре. Той постигна 47 метра на девет колички. 6

Дейвид Хавли: Той хвърли скъп пас за прихващане, опитвайки се да изчисти Бодън Барет по крилото, което Дарси Греъм прибра. Той измина 28 метра на четири картинга, преди да бъде заменен в 54-ата минута.Той ще се бори да задържи Джорди Барет извън фланелката с номер 12 следващата седмица. 5

Калеб Кларк: Човек, труден за потискане, лявото крило отбеляза 62 метра за шест ръна и победи двама защитници в нощта, в която All Blacks взеха повече хапчета от последния път. 7.5

Бодън Барет: смесена торба, започвайки с хубав бит за Lienert-Brown в навечерието на втория опит на All Blacks. Имаше обаче две решения за изгонването му. Същото важи и за препечения напречен удар към широко отворения удар на Кларк. Шотландия също нямаше късмет да намери липсващото докосване. 6.5

Калеб Кларк, крило на All Blacks срещу Шотландия.

Стю Форестър/Гети изображения

Финли Кристи: Качествената топка не можеше да работи с нея след първите 10 минути. Той направи скъпи попадения в битка на базата в края на първото полувреме, когато All Blacks заплашваха. Роденият в Шотландия краен защитник беше сменен след 56 минути. 7

RD Savea: Отдръпнете се и вижте как Савеа чака зад двама играчи на All Blacks като убиец, преди те да нахлуят и да спечелят важна дузпа на собствената си линия в края на първото полувреме. Той е безценен за този отбор. 8

Далтън Папали: Той направи отборни 14 битки и получи огромно наказание, за да обезвреди яростния набег на шотландците в началото. Той беше награден с официалната награда Играч на мача. 8

Акира Джун: Един от малкото All Blacks, които печелят големи дузпи за срив срещу шотландски отбор, причинявайки на гостите много проблеми в текущата им игра. Освен това се оказва безопасен избор на шрифт. Той бе сменен в 59-ата минута. 7

Крилото на All Blacks Далтън Папале продължава срещу Шотландия в Единбург в понеделник сутринта.

Дейвид Роджърс/Гети изображения

Скот Барет: Със Сам Уайтлок, който хвърляше тежестта си зад себе си, Барет беше този, който се разби от близко разстояние след 15 минути игра, докато All Blacks се събираха. Той направи 10 спасявания с физическо представяне и няколко. 7

Сам Уитлок: Той беше виновен, че е допринесъл за резултата от дузпи на All Blacks (13), включително когато TMO с орлови очи предупреди рефера на терена за врата на Whitelock. Въпреки това, капитанът обикновено преминава през планина от работа една нощ, когато екипът му флиртува с по-нежелана история. 7

ширина на гнездото: Той се представи стабилно за 51 минути в парка и направи седем борби. Той и неговите съотборници, които започнаха челното гребане, не се зарадваха много в нощта, когато ожулванията не бяха лесни за окото. 6.5

Самисън Таукеяхо: Отлични 57 минути от контрамашината, която се подигра с трима защитници, за да открият резултата и разби в 10-ия опит за годината. Ударете с 9 от 10 стрелички, направете 10 подхвата. 8

Итън ДеГрут: Имало е и по-добри нощи, но това не беше помогнало от това, че беше бъркотия през голяма част от нощта. 5.5

екип постигна

All Blacks вкараха голове на Скот Барет срещу Шотландия в Единбург в понеделник сутринта.

Резерви

Коди Тейлър: Част от седалката има голямо въздействие. Тейлър изнесе силно, обезвреди експертно и направи четири хвърляния за 23 минути. 7.5

Джордж Бауер: Бях подложен на натиск в началото моменти след влизането в игра, но той се върна силен и по-късно му беше призната пропусната дузпа, когато All Blacks завършиха на върха на домакините. 7

Флетчър Нюел: В 51-ата минута Нюел изглеждаше удобно с черната фланелка. Трябва да вярвате, че ви очакват възможности в тениската с номер 3. 7

изглед отгоре: Недостъпен

Шанън Фризъл: Бях пренесен пет пъти на разстояние от 19 метра по време на натоварените 20 минути в парка. Сега, за да видим дали той ще получи номер шест срещу Англия следващата седмица. 6.5

TJ диаграма: Отличен ефект от резервната скамейка при завръщането му в All Blacks, които се нуждаеха от хладен удар с глава, когато влезе в игра в 56-ата минута.Емоциите му бяха напълно изявени, когато центрира топката и спечели дузпа в последната минута. 7.5

Стивън Перовета: Недостъпен

Рико Юън: За Дейвид Хавели в 54-ата минута Юън беше този, който освободи товара за последния опит на Тайли да подпечата мача. 7.5