Пълен график, програма, резултати, футболни мачове, дати, начален час за Австралия, AEDT

Пригответе се за футболен маратон – и някои нездравословни модели на сън – когато Световната купа 2022 г. започне на 21 ноември.

Часовата зона на Катар (арабско стандартно време – AST) не е толкова добра за австралийските зрители, въпреки че може да е по-лоша, когато става въпрос за мачове на Socceroos. Откриването на Австралия срещу Франция ще се проведе в 6 сутринта AEST, а вторият им мач, срещу Тунис, ще се проведе в сладкото време от 21:00 AEST в събота вечер.

За да ви помогнем да планирате турнира и да ви спестим преобразуването на времената, ето пълния график на Световната купа с началните часове.

Гледайте най-добрите футболисти в света всяка седмица с beIN SPORTS на Kayo. Предаване на живо на Германската Бундеслига, Лига 1, Серия А, Купата на Карабао, Английската футболна лига и Висшата футболна лига. Нов за Kayo? Започнете своя безплатен пробен период сега>

Може би ние сме следващото златно поколение | 13:08 часа

Повече покритие

Вътре в разкопките на Socceroos за 1,3 милиарда долара от Световната купа…които са класирани на първо място в най-добрите стаи

Socceroos Daily: страхотната снимка, която може да държи ключа към следващото златно поколение; “Тайният” австралийски план на Франция

„Беше ад“: Пагубно видео разкрива „кошмара“ на феновете на Световната купа

Ден на мача 1

Понеделник, 21 ноември

Група А

Катар срещу Еквадор, стадион Ал Байт, Ал Хор, 3 сутринта

Ден на мача 2

Вторник, 22 ноември

Група Б

Англия – Иран, международен стадион Халифа, Ал-Раян, в 12 полунощ

Група А

Сенегал срещу Холандия, стадион Ал Тумама, Доха, 3 сутринта

Група Б

САЩ срещу Уелс, стадион Ахмед бин Али, Ал Раян, 6 сутринта

Ден на мача 3

Вторник, 22 ноември

Група С

Аржентина-Саудитска Арабия, емблематичен стадион Lusail, Lusail, 21:00

сряда 23 ноември

група d

Дания – Тунис, Едейкишън Сити Стейдиъм, Ал-Раян, в 12 полунощ

Група С

Мексико – Полша, стадион 974, Доха, в 3 часа сутринта

група d

Австралия Франция срещу Франция, стадион Ал Джануб, Ал Вакра, 6 сутринта

Ден на мача 4

сряда 23 ноември

Група F

Мароко – Хърватия, стадион Ал Байт, Ал Хор, 21:00 ч

четвъртък 24 ноември

Група Е

Германия – Япония, международен стадион Халифа, Ал-Раян, в 12 полунощ

Испания срещу Коста Рика, стадион Ал Тумама, Доха, 3 сутринта

Група F

Белгия срещу Канада, стадион Ахмед бин Али, Ал Райян 6 сутринта

Роналдо отива с Юнайтед в пълното интервю | 03:11 ч

Моменти от световното първенство по футбол

„Може би подчертах“: Хладното твърдение и суровата реалност на най-голямото ми разбито сърце

Вътрешната история на този гаф на Световното първенство… и този, който всички забравяме

„Глава върху блока за рязане“: Коварният Socceroo се превърна от изкупителна жертва в спасител

Ден на мача 5

четвъртък 24 ноември

Група Ж

Швейцария срещу Камерун, стадион Ал Джануб, Ал Вакра, 21:00 ч

Петък 25 ноември

група з

Уругвай – Южна Корея, Едейкишън Сити Стейдиъм, Ал-Раян, в 12 полунощ

Португалия срещу Гана, стадион 974, Доха, 3 сутринта

Група Ж

Бразилия-Сърбия, емблематичен стадион Лусаил, Лусаил, 6 сутринта

Ден на мача 6

Петък 25 ноември

Група Б

Уелс срещу Иран, стадион Ахмед бин Али, Ал Раян, 21:00 ч

Събота 26 ноември

Група А

Катар – Сенегал, стадион Ал Тумама, Доха, в 12 часа през нощта

Холандия срещу Еквадор, международен стадион Халифа, Ал Раян, 3 сутринта

Група Б

Англия – САЩ, стадион Ал Байт, Крийк, 6 сутринта

Ден на мача 7

Събота 26 ноември

група d

Австралия срещу Тунис, стадион Ал Джануб, Ал Вакра, 21:00 ч

Неделя 27 ноември

Група С

Полша – Саудитска Арабия, Едейкишън Сити Стейдиъм, Ал-Раян, в 12 полунощ

група d

Франция срещу Дания, стадион 974, Доха, 3 сутринта

Група С

Аржентина – Мексико, емблематичният стадион на Лусаил, Лусаил, 6 сутринта

Ден на мача 8

Неделя 27 ноември

Група Е

Япония срещу Коста Рика, стадион Ахмед бин Али, Ал Раян, 21:00

понеделник 28 ноември

Група F

Белгия – Мароко, стадион “Ал Тумама”, Доха, в 12.00 ч

Хърватия срещу Канада, Khalifa International Stadium, Al Rayyan 3 сутринта

Група Е

Испания – Германия на стадион Ал Байт в Ал Хор, 6 сутринта

Сенегал нанесе тежък удар на Мане 00:34 ч

Ден на мача 9

понеделник 28 ноември

Група Ж

Камерън срещу Сърбия, стадион Ал Джануб, Ал Вакра, 21:00

вторник 29 ноември

група з

Южна Корея – Гана, Едейкишън Сити Стейдиъм, Ал-Раян, в 12 полунощ

Група Ж

Бразилия – Швейцария, стадион 974, Доха, в 3 часа сутринта

група з

Португалия-Уругвай, емблематичният стадион на Лусаил, Лусаил, 6 сутринта

Ден на мача 10

сряда 30 ноември

Група А

Еквадор срещу Сенегал, международен стадион Халифа, Ал Раян, 2 сутринта

Холандия срещу Катар, стадион Ал Байт, Ал Хор, 2 сутринта

Група Б

Уелс срещу Англия, стадион Ахмед бин Али, Ал Раян, 6 сутринта

Иран – САЩ, стадион Ал Тумама, Доха, 6 сутринта

Ден на мача 11

четвъртък, 1 декември

група d

Австралия срещу Дания, стадион Ал Джануб, Ал Вакра, 2 сутринта

Тунис – Франция, стадион „Education City“, Ал-Раян, 2 часа сутринта

Група С

Полша – Аржентина, стадион 974, Доха, 6 сутринта

Саудитска Арабия-Мексико, емблематичен стадион Лусаил, Лусаил, 6 сутринта

Ден на мача 12

Петък, 2 декември

Група F

Хърватия срещу Белгия, стадион Ахмед бин Али, Ал Раян, 2 сутринта

Канада срещу Мароко, стадион Ал Тумама, Доха, 2 сутринта

Група Е

Япония – Испания, международен стадион Халифа, Ал-Раян, в 6 сутринта

Коста Рика – Германия, стадион Ал Байт, Ал Кор, 6 сутринта

Ден на мача 13

Събота 3 декември

група з

Южна Корея – Португалия, стадион „Education City“, Al-Rayyan, в 2 часа сутринта

Гана срещу Уругвай, стадион Ал Джануб, Ал Вакра, 2 сутринта

Група Ж

Сърбия – Швейцария, стадион 974, Доха, 5 сутринта

Камерън срещу Бразилия, Lucille Iconic Stadium, Lusail, 5 сутринта

Ден на мача 14

Неделя, 4 декември

Осминафинал

Победител в група A срещу второ място в група B, международен стадион Khalifa, Al-Rayyan, 2 сутринта

Победител в група C срещу второ място в група D (вероятно Австралия)Стадион Ахмед бин Али, Ал Раян, 6 сутринта

Ден на мача 15

Понеделник, 5 декември

Осминафинал

Победителят в групата Dr (вероятно Австралия) Пред втория в група C, стадион Al-Thumama, Доха, в 2 часа сутринта

Победител в група B срещу второ място в група A, стадион Al Bayt, Al Khor, в 6 часа сутринта

Ден на мача 16

Вторник, 6 декември

Осминафинал

Победителят от петата група срещу втория от шестата група, стадион „Ал Джануб“, Ал Уакра, в 2:00 полунощ

Победителят от седмата група срещу втория от осмата група, стадион 974, Доха, в 6 сутринта

Ден на мача 17

Сряда, 7 декември

Осминафинал

Победителят от шестата група срещу втория от петата група, Едейкишън Сити Стейдиъм, Ал-Раян, 2 сутринта

Победител в група H срещу второ място в група G, стадион Lusail Iconic, Lusail, 6 сутринта

Ден на мача 18

Събота 10 декември

Четвърт финали

Победител от мач 53 срещу победител от мач 54, стадион Education City, Al-Rayyan, в 2 часа сутринта

Победител в мача 49 – Победител в мача 50, емблематичен стадион Lusail, Lusail, 6 сутринта

Ден на мача 19

Неделя 11 декември

Четвърт финали

Победител от мач 55 срещу победител от мач 56, стадион Ал Тумама, Доха, в 2 часа сутринта

Победителят от мач 51 срещу победителя от мач 52, стадион Al Bayt, Al Khor, в 6 сутринта

Ден на мача 20

Понеделник, 14 декември

полуфинал

Полуфинал 1, стадион Lusail Iconic, Lusail, 6 сутринта

Ден на мача 21

Вторник, 15 декември

полуфинал

Полуфинал 2, стадион Al Bayt, Al Khor, 6 сутринта

Ден на мача 22

Неделя 18 декември

Плейоф за трето място, международен стадион Халифа, Ал Раян, 2 сутринта

Ден на мача 23

понеделник 19 декември

Финал, емблематичен стадион Lusail, Lusail, 2 сутринта