Резултати, резултати, видео, акценти, Ръсел Уестбрук, Лос Анджелис Лейкърс победи Денвър Нъгетс, Джок Ландъл, Голдън Стейт Уориърс, Донован Мичъл

Лейкърс постигнаха първата си победа за сезона, след като Ръсел Уестбрук блестеше от пейката.

Освен това Джок Лендейл се възползва максимално от допълнителните си шансове, Уориърс загубиха втория си пореден мач и много повече!

Следете всички събития от деня в Обвивка на НБА!

Гледайте средно 9 НА ЖИВО мачове от редовния сезон на NBA на седмица по ESPN по Kayo Sports по ESPN по Kayo Sports. Нов за Kayo? Започнете своя безплатен пробен период сега>

понеделник 31 октомври

Лейкърс се тревожат за първа победа, докато Уестбрук блести от пейката

Лос Анджелис Лейкърс записа първата си победа за сезона, побеждавайки Денвър Нъгетс у дома със 121-110 и напредвайки до 1-5 този сезон.

Това дойде, когато Ръсел Уестбрук (18 точки, осем борби, осем асистенции, топ отбор +18) участва в новата си роля на пейката, докато ЛеБрон Джеймс (26 точки, осем асистенции) и Антъни Дейвис (23 точки, 15 борби) ) голям. предлага.

Много ефективен ход на Уестбрук, който понесе тежестта на критиките този сезон на фона на борбата на Лейкърс този сезон, беше на пейката след последния мач с отбора с него +15 на земята и -15 с него. ключова дума, според StatMuse.

Уестбрук игра добре от пейката на Лейкърс (Снимка: Кеворк Джансисиан/Гети изображения)Източник: Fox Sports

Но претендентът Уестбрук каза след мача, че знойната жега не е отнела любовта му към играта.

„Единственото нещо, което никога няма да позволя да се случи, е хората извън семейството ми и хората, които ме подкрепят, да ме направят щастлив“, каза той пред репортери след мача.

„Винаги се наслаждавам и прегръщам тази игра и подаръка, който получих, за да мога да изляза и да се състезавам.

„Да, победата те кара да се чувстваш по-добре за себе си и ако не губиш много.

“Обичам да виждам моите съотборници да процъфтяват и да бъда честен е удоволствие да видя как другите вършат страхотна работа. Това, което ме е движело през цялата ми кариера, е да виждам как другите се справят добре.

„Тази вечер беше тази вечер, когато момчетата стреляха и се състезаваха и това е всичко, което можете да поискате.“

Никола Йокич поведе Денвър с 23 точки и 14 борби, понижавайки Нъгетс с 4-3.

LANDALE БЛЕСТЯ ЗА МИНУТИ

Jock Landall се възползва максимално от допълнителните си шансове, като контузеният Deandre Eaton беше елиминиран.

Австралиецът натрупа 16 точки при 6-от-89 от игра, 4-от-4 от линията за наказателни удари, шест борби, една открадната топка и една блокада за 26 минути вълнение, когато Финикс Сънс победиха Хюстън Рокетс със 125 -109 за подобряване на 5-1 този сезон.

Въпреки това Ландейл направи четири от петте си фаула точно преди основната почивка, за да му попречи да играе в по-големи минути през второто полувреме.

Бисмак Пойомбо започна мигновено доста пред Ландейл, но конгоанският голям мъж също имаше лош проблем през първото полувреме с трима на свой ред.

Девин Букър бе най-резултатен с 30, докато Крис Пол добави 10 точки и 15 асистенции.

Кевин Порт-младши отбеляза 26 точки, осем борби и шест асистенции за Хюстън, за да падне до 1-6.

Воините падат на втората права

Ден след като паднаха от Шарлът Хорнетс, Голдън Стейт Уориърс бяха разстроени за втория си пореден мач при загуба със 128-114 на пътя от Детройт Пистънс в понеделник (всички времена EST).

Садик Бей (28 точки, четири тройки, 6 от 6 наказателни хвърляния) освети Пистоун и Кид Кънингам (23 точки, 10 борби, 9 асистенции) и Айзая Стюарт (24 точки, 10 от 11 наказателни хвърляния, 13 табла, две тройки ) черта Също голям.

Междувременно, за Голдън Стейт, той комбинира Стеф Къри и Джордан Бул за 62 точки – последният беше базово място за Клей Томпсън (той успя да спечели) – но Андрю Уигинс (10 точки) беше единственият друг Воин, който отбеляза двуцифрен брой като действащите шампиони. Падна до 3-4.

Според StatMuse Warriors сега са 19-ти в лигата в нападение и 22-ри в защита – те завършиха 17-ти и 1-ви във всеки регион миналата година за тревожен спад.

Отборът на Стив Кер доминира рано, печелейки първия мач с 37-29 след горещо начало на Уигинс и Пол.

Но това бяха всички Пистънс от този етап, доминиращи през втория период, за да поведат с 63-55, когато Бей и Стюарт поеха.

Детройт водеше с цели 19 точки в един етап по време на Третия етап, преди Голдън Стейт постепенно да изработи дефицита, докато Къри се опитваше да върне отбора си в играта.

Пристигането на Уориърс беше включено в рамките на осем, след като Къри проби три точки с пет минути до края на играта.

Но беше твърде късно, тъй като Бей отговори с хеттрик и Пистънс хвърлиха свободната топка по дължината на игрището, за да задържат голямата победа и да подобрят резултата си до 2-5 – слагайки край на серия от пет загуби.

Машаел Мичъл

Някъде Леон Роуз трябваше да съжалява, че се е придържал към всички тези допълнителни избори.

След месеци на бизнес разговори шефът на Никс не можа да върне Донован Мичъл у дома и Никс видяха отблизо какъв талант могат – и може би трябва – да имат.

Мичъл доминираше в Никс от началото до края, осигурявайки още едно напомняне в началото на сезона, че в този списък липсваше звезда на притежанието на топката при победата на Кавалиърс със 121-108 в Rocket Mortgage Fieldhouse неделя вечер.

Мичъл вкара 38 точки и добави 13 асистенции, докато Кливланд, дори и без гарда на звездите Дариус Гарланд, имаше последната четвърт, за да спечели петия си пореден мач. Междувременно Никс паднаха до 3-3 и 0-3 срещу съперници от плейофен калибър. Тяхната защита по периметъра почти не съществуваше, което позволи на Кейвс да удари 23 от 50 опита за 3 точки, осем от пейката от Кевин Лав (29 точки).

Междувременно звездите на Никс не се намират никъде, като Гален Бронсън, Джулиъс Рандъл и Ар Джей Барет събраха шест точки в последната четвърт. Самият Мичъл отбеляза 12 точки.

Мичъл запали за Кавс (Снимка: Джейсън Милър/Гети изображения)Източник: FOX SPORTS

Седалището на Никс, което беше толкова силно в началото на годината, се срина в началото на четвъртия сезон. Тримесечието започна с пет празни карания в шест притежания и три суинга. Преднина от девет точки беше изтрита в залп от любовни тройки и преднина от четири точки на Мичъл с 7:25 до края. Играта на Лоу с четири точки, малко повече от две минути по-късно, даде преднина на Кавс завинаги. Оттам нататък Мичъл пое изцяло, като потопи 3D показалеца, за да разшири прогресията до девет и зададе Любовта за още 3, за да прогони играта.

Мичъл започна мача като изстрелян от оръдие, вкарвайки 15 точки и пет асистенции в началните 8:39. Мудният ветеран на Никс Еван Фурние започна срещу Мичъл, подпалвайки го от дълбината. В един момент Мичъл влезе за 25 фута – един от петте в първата четвърт от 3 – сякаш не беше нищо, защото часовникът за удар беше изтекъл, и или вкара, или асистира за всичките 14 точки на Кавалиърс в 14-5 електрически тур, който им даде предимство от 10 точки в края на първата четвърт.

Никс свършиха добра работа да останат близо и отговориха на това, като поведе Мичъл с десет поредни точки от него. Те губеха само с 3 точки на почивката, въпреки порестата им защита от 3 точки, която позволи на Cavs да вкарат 12 от 22 от центъра.

Барет влезе в игра от 4 от 28 от дистанция, като уцели и трите си опита зад дъгата в първия ининг. Той беше най-добрият играч на Никс в първите 24 минути, точно пред основната им резерва Айзая Хартенщайн и Еманюел Куикли. След мача си извън сезона в петък, Бронсън не започна много по-добре, като отбеляза 1 за 7 през първото полувреме и пропусна най-добрите удари, които имаше от началото на сезона.

Той се възползва от резултата след края на първото полувреме, отбелязвайки 12-1 за Никс, които превърнаха пасива си от три точки в преднина от осем точки. Кавс нахлуха в десния бек, като започнаха с Мичъл с тройка и в крайна сметка получиха Дийн Уейд 3, но Брънсън и Ко. Те продължиха да настояват в това, което може би беше най-добрата им четвърт от сезона. Когато всичко свърши, Никс бяха на деветото място, след като изпревариха Кавалиърс с 34-22, форсирайки четири завъртания и спирайки Кливланд на 3 от 15 изстрела от дълбочина. Бронсън вкара 12 точки във фрейма и се отказа от бавния си първи старт. –

Написано от Зак Бразилър от New York Post (Прочетете оригиналната история тук)

Пеликанът печели завръщането на Сион

Зион Уилямс се завърна триумфално след контузия в дясното бедро с 21 точки, 12 борби и седем асистенции при победата на Ню Орлиънс със 112-91 над Лос Анджелис Клипърс.

Пеликанс се подобриха до 4-2 за сезона и 3-1, когато Уилямсън, най-добрият избор на Драфта на НБА за 2019 г., е на терена.

Уилямсън игра 31 минути след завръщането си, след като получи контузия при падане преди седмица в продълженията от Юта със 122-121.

22-годишният американски нападател караше за бърз пробив, когато беше спрян от Джордан Кларксън и падна тежко на терена.

— Добре съм — каза Уилямсън. „Все още ме боли малко. Не мога да те излъжа, защото беше тежко падане. Но съм добре.“ Историята на нараняванията на Уилямсън би била достатъчна, за да накара всеки фен на Пеликанс да се тревожи дори за най-малката неуспех.

Контузия в коляното ограничи Уилямсън до 24 мача през юношеския сезон. Той отбеляза средно 27 точки в 61 мача през сезон 2020-21, но пропусна миналия сезон поради фрактура на десния крак.

Досега този сезон Уилямсън има средно 21,8 точки и 8,0 борби в надпревара за Ню Орлиънс, което наложи четвърта поредна загуба за домакина Клипърс.

Си Джей Макколъм вкара 22 точки, за да поведе Пеликанс, чиято серия от 16-2 в края на третата и началото на четвъртата четвърт се оказа ключова.