Резултати, резултати, стълбица на Янис Адетокумбо, Милуоки Бъкс срещу Филаделфия 76-ърс, видео

Звездата на Милуоки Бъкс Янис Адетокумбо беше обект на критики след сблъсък със служители в Wells Fargo Center във Филаделфия в събота (AEDT).

След поражение със 110-102 от Sixers, Antetokounmpo остана на корта, за да тренира свободните си хвърляния, след като уцели 4 от 15 от гредата за благотворителност.

Нещата обаче не бяха толкова ясни за двукратния MVP, тъй като стълба се удари в твърдата дървесина след движение напред-назад с персонала.

Гледайте средно 9 НА ЖИВО мачове от редовния сезон на NBA на седмица по ESPN по Kayo Sports по ESPN по Kayo Sports. Нов за Kayo? Започнете своя безплатен пробен период сега>

Събота 19 ноември

Според The ​​AthleticДрамата започна, когато куотърбекът на Sixers Montrezil Harrell и членът на треньорския щаб Jordan Love казаха на Antetokounmpo, че не може да стреля на терена.

Съобщава се, че Харел е взел топката от Адетокумбо, което е накарало звездата на Бъкс да напусне терена, да вземе две топки и да излезе обратно, за да завърши тренировката си по стрелба.

Когато Адетокумбо се върна, служителят на Wells Fargo Center беше поставил стълба пред коша, който искаше да стреля.

Видимо разочарован Антитоконмо беше видян да говори с персонала, преди да бутне стълбата на пода.

Янис е пълен с мрака за това!!! сериозни разговори”, Бившият играч от НБА Кендрик Пъркинс туитна в отговор на видеото.

Съобщава се, че Харел е изкрещял на Адетокумбо, според The ​​Athletic: “Това не е кучка от Милуоки.” „Махни го това с*** оттам.“

Феновете и анализаторите също се включиха в Twitter.

Не се получи добре за Адетокумбо, след като изчисти стълбичката, тъй като звездата на Бъкс пропусна четири поредни от линията за наказателни удари.

„Никога не се опитвам да не уважавам никого, под каквато и да е форма“, каза Адетокумбо пред The ​​Athletic.

“Чувствам, че днес беше просто нещастно събитие, което се случи. Мисля, че хората не уважиха факта, че понякога играчите искат да поемат допълнителна работа. Мисля, че е непрофесионално да изриташ някого от терена или да вземеш топката, или какъвто и да е случаят .. Или поставете стълбата пред Някого, докато се опитвате да си вършите работата. Плащат ни да я вършим. Те не просто са ни избрали. На нас ни плащат.”

Джоел Ембийд отбеляза 32 точки и изпревари Адетокумбо в дуела, за да изведе аутсайдерите до победа над Пакс.

Без Джеймс Хардън, Тобиас Харис и Фуркан Коркмаз, Сиксърс загубиха Терез Макси поради контузия на крака в края на първото полувреме.

Maxey направи 24 точки, преди да бъде нокаутиран в края на втората четвърт. Джордж Нианг влезе от пейката и вкара 17 точки, но 19-те точки на Ембийд през второто полувреме доведоха 76 секунди до победата над Бъкс, които водеха с 62-55 на полувремето.

Ембийд – с комбинирани 42 и 59 точки – добави 11 борби и осем асистенции, докато Sixers постигнаха третата си поредна победа.

Милуоки бе воден от Антитоконмо с 25 точки и 14 борби.

За съдилищата

Бостън Селтикс записа деветата си поредна победа, докато звездата на Далас Маверикс Лука Дончич постигна нов важен момент с 50-ия си трипъл-дабъл в кариерата.

Селтикс подобриха своя рекорд в лигата до 13-3, последният им бараж от далечни разстояния погреба Пеликанс със 117-109 в Ню Орлиънс.

Всеки от петимата титуляри на Бостън отбеляза двуцифрен брой голове и всеки изцеди поне две тройки на Селтикс – Дерик Уайт се навърза за шест.

Джейлън Браун от Селтикс отбеляза 27 точки, 10 борби и седем асистенции. Уайт добави 26 точки, звездният нападател Джейсън Тейтъм вкара 19 точки за Селтикс, Ал Хорфорд добави 18 точки, а Грант Уилямс 12.

Ню Орлиънс намали дефицита си от 13 точки на шест в средата на четвъртото тримесечие. Но въпреки 17 загуби, включително девет през третата четвърт, Селтикс успяха да го издигнат още повече и да прекъснат поредицата от три победи на Пеликанс.

Междувременно в Далас Дончич хвърли още един скъпоценен камък при победата със 127-99 над Денвър Нъгетс.

Дончич вкара 33 точки, заедно с 12 борби и 11 асистенции и на 23 години и 263 дни в 279-ия си мач в кариерата той стана вторият най-млад и вторият най-бърз играч в НБА с 50 тройки.

Оскар Робъртсън беше на 23 години и 32 дни, когато постигна това постижение в 111-ия си мач.

Това е 25-ият път, в който Дончич отбелязва поне 30 точки в трипъл-дабъл. Той направи четири трипъл-дабъла с 30 точки в 14 мача този сезон.

Подвизите му дойдоха в петък срещу отбор на Нъгетс, който загуби двукратния най-полезен играч Никола Йокич, който пропусна втори пореден мач поради протоколи за Covid.

В Мемфис 25-те точки и 12 борби на Джейрън Джаксън поведоха Гризлис в победата със 121-110 над Оклахома Сити, но това може да се окаже Пирова победа след напускането на гарда на Гризлис JA Morant в края на мача с контузия на левия глезен.

Морант и Джон Кончар вкараха по 19 точки за Мемфис, който водеше със 106-100 малко повече от три минути преди края, когато Морант беше контузен и асистира извън терена.

Австралиецът Джош Геди беше най-добрият в Оклахома, като завърши с 20 точки, 11 асистенции и шест борби на ден, а Шей Гилгос Александър се бореше да излезе напред.

Кавалиърс се нуждаеха от две продължения, за да удържат Шарлът Хорнетс със 132-122 в Кливланд.

Дариус Гарланд вкара 41 точки, а Донован Мичъл добави 34 за Кавс, които видяха преднината си от 10 точки в последните 52,4 секунди от регламента, когато Шарлът дръпна напред с четири тройки – две от които от Тери Розиър.

След като Шарлът не успя да се възползва от възможността за победа в първото продължение, Кливланд пое контрола над второто продължение.

Във Вашингтон се стигна до продължения, където Уизардс надиграха Маями Хийт със 107-106.

Брадли Бийл вкара 27 точки, Кайл Кузма добави 21, а Кристапс Порзингис добави 20 точки със 17 борби за Уизърдс, които победиха Маями с 3-2 в продълженията, за да подпечатат победата.

Кайл Лоури имаше 24 точки, 10 борби и 15 асистенции, а Макс Строс добави 22 точки за Маями, който имаше само седем здрави играчи и облече Гейб Винсънт, въпреки контузия в коляното, за да се изправи срещу списък от осем играчи. минимум.

Сред отсъстващите бяха тримата най-добри голмайстори на Маями Джими Бътлър, Тайлър Херо и Бам Адебайо.

Беше близо в Чикаго, след като тройката на Джалън Съгс пет секунди преди края донесе победа на Орландо Меджик със 108-107 над Булс.

По-късно Голдън Стейт се върна към победния си път, побеждавайки Ню Йорк Никс със 111-101, за да напредне до 7-9 за сезона.

Междувременно Лос Анджелис Лейкърс спечелиха четвъртата си победа за сезона, като елиминираха Детройт Пистънс със 128-121.

Без отново ЛеБрон Джеймс, Антъни Дейвис поведе със страхотно представяне от 38 точки и 16 борби, докато Ръсел Уестбрук добави 10 точки и 12 асистенции.